Schorowana matka 21 letniego Marcina siedzi w kącie i płacze.Syn już nie wróci do mnie!

Marcin ma 21 lat i za głupotę dostał kijów od zasranego wymiaru sprawiedliwości.Chłopak miał iść na pół roku do więzienia za głupotę więc postanowił wyjechać z rodzinnego Przemyśla  do Holandii z której następnie poleciał do Anglii.

Młodziutki człowiek potraktowany więzieniem za grama trawy nie wiedział, że to początek jego drogi do grobu.

Nie wywiązał się z nałożonej grzywny i zawiasy postanowiono odwiesić.

Wychowująca go oraz siostrę matka po kilku zawałach bardzo podupadła na zdrowiu.Marcin wrócił do Polski i chciał uzyskać w Sądzie zezwolenie na odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego.Załatwił już sobie pracę i wszystko miało być ok.

W dniu 31.03.2017 r., zaprzyjaźniona paczka chłopaków z Przemyśla chciała się spotkać z przyjacielem, a że każdy wiedział iż Marcin się ukrywa wybrali sobie na spotkanie park w którym bawili się do północy.

Chłopak był osaczony bo najpierw usiłowano go zatrzymać w Rzeszowie później w Łańcucie więc zarówno On jak i przyjaciele wyczuleni byli na policjantów.

To była pierwsza w nocy 01.04.2017  zaszczuty chłopak po udanym spotkaniu z przyjaciółmi wracał do miejsca w którym mieszkał czekając na SDE.W jednej chwili na przemyskim rynku usłyszeli "Wolański stój"

Dzieciak nie myśląc długo dał dyla prosto w dół z rynku w kierunku Sanu i wskoczył do wody.Widziało to kilku świadków i kryminalny z przemyskiej policji.

Świadkowie widzieli jak chłopak przepłynął połowę Sanu a później zniknął.

Milicjant, który go gonił dla jednego lub dwóch punktów w systemie motywacyjnym założonym przez pisowską hołotę pewnie chciał otrzymać premię w postaci 200 zł tymczasem Marcin zanurzył się i już nie wypłynął.

Najprawdopodobniej nie żyje.

Na tle tych wydarzeń zadaję psiakom pytanie 

-dlaczego policjant nie zainicjował akcji ratunkowej? 

 

Udostępnij:
Komentarze
 • Roman
  14.04.2017 19:46

  jak można ,to są zupełne świry ,mafia w mundurach,potrafią tylko szkodzić i nic więcej ,prowadzę firmę i tak zastanawiam się nad otworzeniem firmy w czechach bo w polsce to nawet urzędnik skarbowy może mi wpaść z bronią bo to gość,strażak na drodze może zatrzymać do kontroli,myśle ze niedługo kominiarz będzie na drodze auta zatrzymywał z bronią w ręku paranoja

  Odpowiedz
 • Paweł
  17.04.2017 10:39

  Niestety długo si
  ę jeszcze nie zmieni świadomość policjantów komu powinni służyć.

  Odpowiedz
 • marco
  17.04.2017 23:11

  CO TE SKURWYSYNY Z TEJ MILICIJ ROBIA SCIGAJA I CZAJA SIE ZA GOSCIEM BO PEWNIE 600 ZL GRZYWNY NIE WPLACIL...JAK JA WAS KURWY NIENAWIDZE!!!

  Odpowiedz
 • Trzystunoga Xzibit
  20.04.2017 10:38

  Policja w polsce zawsze bedzie banda idiotycznych skonczonych nie myslacych cebulakow.

  Odpowiedz
 • Basia
  21.04.2017 10:08

  Dzisiaj wylowiono z nurtu rxeki San w Przemyslu cialo 21 latka zostal pozbawiony mozliwosci normalnego zycia za gram trawy . Policjanci ktorzy doprowadzili do tej teagedii musza odpowiedziec za to.

  Odpowiedz
 • Hanna
  22.04.2017 08:40

  Szkoda chlopska. Tyle, ze moze gdyby zglosil sie sam do odbycia kary, pol roku by odsiedzial i do tego by nie doszlo. Swiety nie byl.

  Odpowiedz
Dodaj komentarz