Szokujące fakty w sprawie zabójstwa w podkutnowskim Strzegocinie. Sąd aresztował na 3 miesiące 29-letniego policjanta z powiatu kutnowskiego, który miał zastrzelić 36-letniego mężczyznę. Prawdopodobnym tłem zabójstwa były zobowiązania finansowe.

Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Łodzi, dzisiaj sąd aresztował na okres 3 miesięcy, 29–latka podejrzanego o zabójstwo 36–letniego mieszkańca powiatu Kutnowskiego. Podejrzanemu grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Jak wynika z dokonanych ustaleń, do zabójstwa doszło w godzinach wieczornych 31 grudnia 2016r. Zwłoki 36–latka odnalazła w dniu 1 stycznia 2017r. po godz. 15. przypadkowo spacerująca kobieta. Znajdowały się na tylnej kanapie samochodu Audi, zaparkowanego w lesie, w podkutnowskim Strzegocinie.

– Jak ustalono, samochód był własnością pokrzywdzonego. Ujawnione na jego ciele rany postrzałowe nie pozostawiały wątpliwości, że doszło do zabójstwa. W wyniku sądowo lekarskiej sekcji zwłok doszło do stwierdzenia łącznie pięciu ran postrzałowych i jednej rany kłutej – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Niezwłocznie prokuratorzy, funkcjonariusze policji, przystąpili do ustalenia przebiegu zdarzenia i ustalenia sprawcy.

– Dzięki niezwykle intensywnej, trwającej nieprzerwanie kilka dni pracy policjantów Biura Spraw Wewnętrznych KGP – Wydział w Łodzi, KPP w Kutnie, KWP w Łodzi oraz ekspertów Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Łodzi, doszło do wytypowania, jako sprawcy zabójstwa 29–letniego funkcjonariusza policji, wykonującego obowiązki w jednej z jednostek powiatu kutnowskiego. W oparciu o zebrane dowody, prokurator zlecił BSW KGP jego zatrzymanie. Następnie, 29–latek usłyszał zarzut zabójstwa. Podczas przesłuchania w  Prokuraturze Okręgowej w Łodzi nie przyznał się do popełnienia zarzuconej zbrodni, odmawiając składania wyjaśnień – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Prawdopodobnym tłem zabójstwa były zobowiązania finansowe.

Dzisiaj, na wniosek prokuratury sąd aresztował podejrzanego na najbliższe 3–miesiące.

Udostępnij:
Komentarze
 • arthur
  12.01.2017 14:02

  a ja proponuje 250000euro za durny leb stonogi , namawiam do linczu tak jak ten smiec to robi

  Odpowiedz
 • Daniel
  13.01.2017 15:42

  No i dupcia pęknie Panu niebieskiemu hehe, Jebać Cie drogi krawężniku. Pozdro Zbigniew

  Odpowiedz
Dodaj komentarz