Norymberga.
Miasto w którym rodził się nazizm jakże okrutny dla całej ludzkości.
Hitler wiedział jak kupić sponiewierane społeczeństwo, które w 1933 roku za kawałek chleba czy surowego ziemniaka musiało wozić pieniądze taczkami.
Hitler jak nikt inny w dziejach Świata wiedział jak zachęcić Człowieka do unicestwienia Człowieka.
NSDAP kupiła ludzi biednych czymś bardzo podobnym jak dzisiejszy program 500+ i choć z dnia na dzień przestawali chodzić głodni po ulicach niemieckich miast to rosła w nich nienawiść za Wersal i biedę minionych lat.
Jarosław Kaczyński i jego partia są dla Polski i Polaków wybitnie jaskrawym niebezpieczeństwem albowiem nastroje społeczne zmanipulowanego społeczeństwa są skrajnie złe, przesiąknięte nienawiścią Polaka do Polaka tylko dlatego, że mają inne poglądy polityczne.
Dziś w rocznicę wybuchu najstraszliwszej II Wojny Światowej chcemy i marzymy faktycznie o Pokoju ale ów Pokój niezbędny jest w samej Polsce tak bardzo dziś rozbitej przez obóz rządzący.
Nie można w rocznicę tej krwawej napaści na naszą Ojczyznę myśleć tylko o historii albowiem należy nade wszystko poprzez jej pryzmat pomyśleć o przyszłości.
Nie może być mowy o dobrobycie w Polsce w sytuacji narodowej nienawiści budowanej na grobach Ofiar Katastrofy Smoleńskiej czy grobach Żołnierzy Wyklętych. Nad grobami bowiem tych ostatnich nie może dochodzić do aktów rządowego terroru i poniewierania Człowiekiem tylko dlatego, że należy do innej ekipy politycznej niż rządząca czy wyznaje inne zasady demokracji niż te prezentowane przez grupę Kaczyńskiego.
Wreszcie wspomnieć należy o dzisiejszych słowach człowieka do którego czuję żywą urazę i obrzydzenie, a mianowicie prezydenta wyborców PiS-u Andrzeja Dudy, który dzisiejszego ranka mówił "zabijali nas na śnie".
panie Duda zabija Pan Polskę każdego dnia we śnie i na jawie.Destrukcyjne działanie na Trybunale Konstytucyjnym jest tego żywym i namacalnym przykładem. Kiedyś, w co wierzę zostanie pan osądzony za tę zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu, demokracji i rozwojowi Polski na świecie.
Kończąc to pisanie chcę też zwrócić się do Was, którzy bywacie na tym profilu i oceniacie mnie i moją działalność.
Zgadzam się z Wami, że moje powyborcze wystąpienie było ekstraktem chamstwa ale chciałem aby coś do Was trafiło w sposób nie zacieralny. Spójrzcie dzisiaj co stało się z naszą Polską.Jest podzielona, a Kaczyński i jego partia odbierają smak życia co najmniej połowie Polaków.Najgorsze jest jednak przed nami, kiedy to przyjdzie zapłacić za te 500+ i o ironio płacić za to będą najbiedniejsi z biednych.Płatnikami tego idiotycznego planu będą ludzie, którzy dziś z niego "korzystają" i to będzie najdroższa pożyczka w dziejach Polski droższa od najdroższej w Providencie.
Skupiłem się na pomaganiu ludziom i błaznowaniu, bo gdy pomagasz ludziom to daje ci to siłę na jutro, zaś gdy błaznujesz i robisz z siebie debila wróg nie jest zbyt niebezpieczny....

Mogę stać się KOD-owcem, PSL-owcem, komunistą i kimkolwiek jeszcze jeśli tylko moja Polska miałaby mieć lepsze jutro, a Człowiek w niej mieszkający nie chciałby z niej uciekać....

Pozdrowienia dla Wszystkich, a szczególnie dla Polonii z całego Świata.

Udostępnij:
Dodaj komentarz